ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

حقایقی درباره مالتیزها (Maltese)

حقایقی درباره مالتیزها (Maltese) ۱۳۹۹/۴/۷ 9:37:53 AM

سگ‌های مالتیز ظاهری اشرافی دارند و سال‌ها زیادی مورد حمایت اشراف‌زادگان بوده‌اند. آنها سگ‌هایی بازیگوش، پرانرژی و دوست‌داشتنی هستند که توجه همه را به خود جلب می‌کنند.

سگ نژاد اسموث فاکس تریر (Smooth Fox Terrier)

سگ نژاد اسموث فاکس تریر (Smooth Fox Terrier) ۱۳۹۹/۲/۲۷ 3:00:10 PM

سگ‌های نژاد اسموث فاکس تریر (Smooth Fox Terrier) بسیار صمیمی، پرانرژی و اجتماعی بوده و روابط بسیار خوبی با کودکان دارند زیرا هرگز از بازی کردن با آنها خسته نمی‌شوند.

سگ امریکن استافوردشایر تریر (American Staffordshire Terrier)

سگ امریکن استافوردشایر تریر (American Staffordshire Terrier) ۱۳۹۹/۲/۹ 12:32:13 PM

سگ امریکن استافورد شایر تریر (American Staffordshire Terrier) نژادی آمریکایی و عضلانی است که نه تنها سگی بسیار قوی و زیباست بلکه بعنوان همدمی بسیار دوست‌داشتنی و مهربان با خانواده نیز شناخته می‌شود.

نگهداری مراقبت از هاسکی‌ها در اقلیم ایران

نگهداری مراقبت از هاسکی‌ها در اقلیم ایران ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ 3:36:12 PM

باتوجه به اینکه بیشتر مساحت ایران در اقلیم گرم و خشک قرار گرفته و نژاد هاسکی سگی قطبی و زاده‌ی اقلیم بسیار سرد است، باید نکاتی را درمورد نگهداری درست این نژاد بدانیم که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

سگ نژاد کانگال (Kangal Shepherd)

سگ نژاد کانگال (Kangal Shepherd) ۱۳۹۸/۷/۱۱ 12:47:02 PM

سگ نژاد کانگال (Kangal Shepherd) یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین نژادهای سگ نگهبان احشام بزرگ می‌باشد. این سگ جزو قدیمی‌ترین نژادهای سگ می‌باشد که زادگاه اصلی این سگ منطقه سیواس ترکیه می‌باشد.

سگ نژاد رت تریر (rat terrier)

سگ نژاد رت تریر (rat terrier) ۱۳۹۸/۶/۲۴ 11:13:47 AM

سگ‌های رت تریر (rat terrier) چابک، خنده‌دار، پر انرژی، پر جنب وجوش و تعقیب‌کننده حشرات موذی هستند. رت تریر به عنوان خادم مردم در شکار موش بوده است.

سگ نژاد نورفولک تریر (Norfolk Terrier)

سگ نژاد نورفولک تریر (Norfolk Terrier) ۱۳۹۸/۶/۱۶ 10:03:56 AM

سگ نژاد نورفولک تریر (Norfolk Terrier) با اینکه جثه کوچکی دارد اما ویژگی‌های یک سگ بزرگ را دارد. زیاد پارس می‌کند، اجتماعی، زیرک و همراه و همدمی وفادار برای خانواده‌ها است همچنین سگ کاری نیز است.

سگ وایرهر فاکس تریر (Wire Hair Fox Terrier)

سگ وایرهر فاکس تریر (Wire Hair Fox Terrier) ۱۳۹۸/۶/۴ 11:17:57 AM

بدن سگ وایرهر فاکس تریر (Wire Hair Fox Terrier) پوشیده از موهای بلند سفید سیمی مانند است با لکه‌های قهوه‌ای یا سیاه. سگی است شجاع، پر انرژی و بازیگوش، لجباز است و باید از تولگی تحت آموزش‌های جدی قرار گیرد.

سگ وست هایلند وایت تریر (West Highland White Terrier)

سگ وست هایلند وایت تریر (West Highland White Terrier) ۱۳۹۸/۵/۲۶ 11:24:28 AM

سگ وست هایلند وایت تریر (West Highland White Terrier)، تریر کوچکی است که بلندی موهای صاف و سفیدی دارد. این تریر باهوش کوچک آموزش‌ها را به راحتی فرا می‌گیرد. نسبت به بقیه سگ‌ها از گروه تریر خود استوارتر می‌باشد.

سگ نژاد وایمارینر (Weimaraner)

سگ نژاد وایمارینر (Weimaraner) ۱۳۹۸/۵/۱۹ 10:05:14 AM

سگ نژاد وایمارینر (Weimaraner) دارای موهای کوتاه نرم و براق به رنگ خاکستری، جثه بزرگ، عضلانی و ورزش کار می‌باشد. باهوش و بی‌انضباط که می‌تواند گاهی اوقات سگی لجباز شود.

سگ نژاد ویشلا (Vizsla)

سگ نژاد ویشلا (Vizsla) ۱۳۹۸/۵/۸ 10:01:22 AM

سگ نژاد ویشلا (Vizsla) سگی شکاری با جثه متوسط است. طول بدن تنومند آن بیشتر از ارتفاعش می‌باشد. زیرک و بسیار آموزش‌پذیر در سطوح بالا. ویشلا نژادی است فهمیده، آرام و دوست‌داشتنی.

سگ نژاد تیبتن ماستیف (Tibetan Mastiff)

سگ نژاد تیبتن ماستیف (Tibetan Mastiff) ۱۳۹۸/۴/۲۵ 12:59:16 PM

ماستیف تبتی (Tibetan Mastiff) سگی غول‌پیکر، با استخوان‌بندی محکم و تنومند است. یک سگ چوپان و گارد ایده‌آل است. این نژاد سگ به یک صاحب با تجربه نیاز دارد تا به او بفهماند رئیس کیست.

سگ استافوردشایر بول تریر (Staffordshire Bull Terrier)

سگ استافوردشایر بول تریر (Staffordshire Bull Terrier) ۱۳۹۸/۴/۱۵ 10:11:31 AM

سگ استافوردشایر بول تریر (Staffordshire Bull Terrier) سگی قدرتمند و عضلانی می‌باشد. غالباً نسبت به افراد جدیدی که می‌بیند خوش‌خلق می‌باشد. با اعضای خانواده رفتار مهربانی دارد اما برای کودکان پیشنهاد نمی‌شود.

1 2 3 4 5  ... قبلی بعدی