ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 2954
بازدید: 519
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ساعت: 11:08:56 AM

ماهی شارک روباه (Siamese Flying Fox Shark)

ماهی شارک روباه سیامی (Siamese Flying Fox Shark) بومی هند، تایلند و اندونزی است. شارک روباه ماهی‌ای مناسب برای آکواریوم‌های اجتماعی است.

ماهی شارک روباه سیامی

به گزارش «سرویس دام، طیور و آبزیان» «ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ ماهی شارک روباه سیامی (Siamese Flying Fox Shark) بومی هند، تایلند و اندونزی است. شارک روباه ماهی‌ای مناسب برای آکواریوم‌های اجتماعی است. این ماهی در آکواریوم‌های گروهی، در کنار سایر هم‌نوعان خود می‌ماند و نسبت به سایر ماهی‌های آکواریوم بی‌تفاوت است.

ماهی زینتی خود را بیابید.

آکواریومی همراه با گیاه و تخته سنگ برای این ماهی لازم است. همچنین شرایط آکواریوم باید به گونه‌ای باشد که رشد خزه و جلبک در آکواریوم مقدور باشد. چرا که جلبک‌ها غذای این ماهی را تشکیل می‌دهند. لازم به ذکر است است که این ماهی موجودی کف‌خوار نیست و باید با غذاهای همچون کرم خونی، غذاهای خشک و غذاهای منجمد تغذیه شود.

ماهی شارک روباه

شارک روباه حداکثر تا ۸٫۵ سانتی‌متر رشد می‌کند. به همین دلیل می‌توان آن را در آکواریوم‌های کوچک نیز نگهداری نمود. این ماهی علاقه زیادی به پرش دارد. به همین دلیل آکواریوم این ماهی باید دارای درپوش باشد. دمای ۲۴ تا ۲۸ درجه سانتی‌گراد و پی‌هاش ۶٫۵ تا ۷ برای این ماهی مناسب است.

خصوصیات شارک روباه

منبع: mahieman


نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 

عناوین اصلی