ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 2694
بازدید: 8376
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ساعت: 9:26:23 PM
EQUI-NUTR-F

خوراک کره اسب

خوراک کره اسب شامل تغذیه کره اسب‌ها و خوراک آنها است که حاوی مجموعه کاملی از عناصر معدنی، ریزمغذی‌ها و ویتامین‌های ضروری است. تهیه شده در شرکت دانش بنیان پارس مهر دانش ایرانیان PMDI

خوراک کره اسب

به گزارش «سرویس اطلاعات دارویی» «ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ بی‌شک مهمترین دوران زندگی یک اسب از بدو تولد تا 2 سالگی است، در این هنگام حیاتی یک اسب جوان به اندازه 80% جثه و وزن بالغ می‌شود. تغذیه خوب در این هنگام ازجهت تامین انرژی و مواد لازم رشد بسیار اهمیت داد. این محصول شامل تغذیه کره اسب‌ها و خوراک آنها است که حاوی مجموعه کاملی از عناصر معدنی، ریزمغذی‌ها و ویتامین‌های ضروری است که جهت بهبود سرعت رشد استخوان‌های قدرتمند، تاندون‌ها، مفاصل و عضلات کمک شایانی می‌کند.

از آنجایی که نمی‌توانید در این مقطع اسب‌های جوان را به‌دلیل عدم رشد کامل دستگاه گوارش با خوراک‌های کم انرژی و حجیم تغذیه کنید، ما این محصول را که سرشار از انرژی، پروتئین، ویتامین و مواد معدنی است به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خوراک این شرکت، خوراکی کاملاً بالانس شده است که کلیه نیازهای خوراکی کره را در تمامی دوران رشد تامین می‌کند. در تهیه این خوراک از غلاتی نظیر با بالاترین قابلیت هضم و جذب انرژی و همچنین از کنجاله سویا بعنوان منبعی غنی از پروتئین استفاده شده است. ضمناً کلیه اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها، ریزمغذی‌ها، مواد معدنی و افزودنی‌های گیاهیی موردنیاز کره به بهترین نحو تامین شده است.

انرژی قابل هضم 3520 کیلوکالری در کیلوگرم
ماده خشک 89%
پروتئین 17/3%
لیزین 0/85%
میتونین + سیستنین 0/57%
فسفر 0/56%
کلسیم 0/10%
پتاسیم 1/36%
سدیم 0/19%
کلر 0/34%

ترکیبات: درت، جو، سبوس گندم، کنجاله سویا، نمک طعام و افزودنی‌های گیاهی

دستورالعمل مصرف

کره‌های 6 ماهه 2 کیلوگرم کنسانتره و 2 کیلوگرم یونجه و 0/5 کیلوگرم کاه مرغوب  به ازای هر ماه بیشتر از 6 ماه 100 گرم بیشتر مصرف شود تا سن 12 ماهگی، از سن 18 ماهگی 3 کیلوگرم کنسانتره و 3 کیلوگرم یونجه و 1 کیلوگرم کاه و 100 گرم روغن گیاهی در روز مصرف شود.


نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار:1
انتشار یافته:1
حامد
۱۴۰۰ سه شنبه ۹ شهريور 6:42:12 PM
یک اسب

عناوین اصلی