کشتار سگ‌های ولگرد

به گزارش «سرویس حیوانات خانگی» «ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ به نقل از ایلنا؛ معاون شهردار هندیجان در خصوص اتلاف سگ‌های بدون صاحب گفت: نه دادستانی مجوز کتبی می‌دهد و نه پیمانکار حاضر به همکاری می‌باشد، از امشب به همراه شهردار، شخصاً اقدام به شکار سگ‌ها می‌کنیم!

«شمس الله شکاری» معاون شهردار هندیجان، اخیراً در جلسه‌ی شورای سلامت این شهرستان که به ریاست فرماندار تشکیل شده بود، گفت: دادستانی به صورت شفاهی مجوز شکار سگ‌های ولگرد که باعث آزار و اذیت مردم شده‌اند را داده، ولی به صورت کتبی حاضر به این کار نیست.

وی ادامه داد: یک شخص به صورت پیمانکار قرار بود که اقدام به این کار بکند، اما پس از اینکه قوانین شکار سگ‌ها را به وی متذکر شدیم، انصراف داد.

شکاری ادامه داد: در اصل سگ‌ها باید زنده‌گیری شوند، ولی تهیه اسلحه و فشنگ مخصوص مستلزم انجام یک سیکل کاری مجزا بوده که کار را زمانبر می‌کند.

وی افزود: با شهردار هندیجان صحبت کرده‌ام تا با اسلحه‌ی شکاری خودم که دارای مجوز است، شخصاً اقدام به شکار سگ‌ها کنیم، وی نیز پذیرفته است و انشاالله از امشب، در هفته چند نوبت اقدام به اتلاف سگ‌های ولگرد خواهیم کرد!