ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 1145
بازدید: 2015
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۳/۱۶ ساعت: 4:02:23 PM

سامانه چینش و نگاشت اطلاعات دامپزشکی به بهره برداری رسید

با توجه به دستور اداره دامپزشکی استان خراسان رضوی مبنی بر ارسال ادواری اطلاعات خرید و فروش شرکت های توزیع و پخش دارو، کارشناسان فناوری اطلاعات سامانه ای طراحی کرده اند که اطلاعات خام و اولیه شرکت های توزیع را دریافت و سپس آن را بصورت گزارشی مطابق با استانداردهای اداره دامپزشکی تولید می کند.

سامانه چینش و نگاشت اطلاعات دامپزشکی به بهره برداری رسید

به گزارش «سرویس اختصاصی ماکی دام» «ماکی دام - پایگاه خبری دام، طیور و آبزیان» با توجه به دستور اداره دامپزشکی استان خراسان رضوی مبنی بر ارسال ادواری اطلاعات خرید و فروش شرکت های توزیع و پخش دارو دام، کارشناسان فناوری اطلاعات سامانه ای طراحی کرده اند که اطلاعات خام و اولیه شرکت های توزیع را دریافت و سپس آن را بصورت گزارشی مطابق با استانداردهای اداره دامپزشکی تولید می کند.

«محسن آهنگری» که سرپرستی تیم طراحی و پیاده سازی این سامانه را بر عهده داشته است در گفتگو با ماکی دام اعلام کرد: هم اکنون سامانه چینش و نگاشت اطلاعات دامپزشکی مراحل تست را با موفقیت طی کرده و به بهره برداری رسیده است. او همچنین اعلام داشت که این سامانه به صورت آنلاین (Online) با آدرس Artor.ir در دسترس شرکت های توزیع و پخش قرار گرفته است و شرکت های توزیع دارو دام می توانند بعد از ثبت درخواست، پنل اختصاصی خود را دریافت نمایند.

«محسن آهنگری» اعلام کرد: این سامانه با هدف تسهیل در امر ارائه گزارشات دامپزشکی و همچنین به حداقل رساندن خطاهای انسانی طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه می تواند با دریافت اطلاعات خام اولیه گزارشی را در قالب یک فایل به کاربر ارائه دهد که کاملا استانداردهای اداره دامپزشکی در آن لحاظ شده است. سابقا  تولید این گزارش توسط یک عامل انسانی و کاری بسیار طاقت فرسا بود و مدت زمان زیادی صرف ایجاد این گزارش می شد. 

سرپرست تیم طراحی سامانه چینش و نگاشت اطلاعات دامپزشکی همچنین ابراز امیدواری کرد تا ادارات دامپزشکی سایر استانها نیز با استفاده از این سامانه مراتب تسهیل ارائه گزارشات توسط شرکت های توزیع و پخش را فراهم کنند. شرکت های توزیع و پخش دارو می توانند برای دریافت پنل اختصاصی خود با شماره 09012676088 تماس حاصل فرمایند.


خبرهای مرتبط:

نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*