ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

عسل چه خواصی دارد؟

عسل چه خواصی دارد؟ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ 11:09:36 AM

چه مقدار با خواص عسل آشنا هستید؟ عسل در تغذیه روزانه شما چه جایگاهی را دارد؟ عسل جایگزین طبیعی و سالم برای شکر است برای در این مقاله سعی داریم خواص باورنکردنی عسل را بررسی کنیم. با ما در شناخت خواص عسل همراه باشید.

عسل مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟

عسل مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟ ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ 12:00:31 PM

تنها عسل پاستوریزه نشده و عسل با موم از نظر ویتامین غنی است و عمل پاستوریزه باعث کاهش ویتامین‌ها و آنزیم‌های عسل می‌شود.

خواص ژل رویال یا شاه انگبین

خواص ژل رویال یا شاه انگبین ۱۳۹۶/۹/۱۱ 10:07:04 AM

ژل رویال ماده‌ای است ژلاتینی سفید مایل به زرد روشن، کلوئیدی و چسبناک با بوی خاص که هنگام حل شدن کمی کف تولید می‌کند وPH آن اسیدی می‌باشد.

شاه انگبین یا ژل رویال

شاه انگبین یا ژل رویال ۱۳۹۶/۹/۴ 10:38:15 AM

شاه‌انگبین یا ژل رویال از محصولات زنبورعسل می‌باشد. نوعی ماده غذایی است که توسط زنبورهای عسل تهیه می‌شود و معمولاً همه لاروها در روز اول زندگی از شاه‌انگبین تغذیه می‌کنند.

آلودگی 75درصد عسل های دنیا به آفت کش

آلودگی 75درصد عسل های دنیا به آفت کش ۱۳۹۶/۷/۱۷ 11:47:46 AM

براساس تحقیقات و آزمایشات دانشگاه داندی(dundee) هلند روی نمونه عسل‌هایی از سراسر دنیا مشخص شد که 75‌درصد عسل موجود در دنیا به آفت‌کش آلوده هستند که جمعیت زنبورها را به شدت تهدید می‌کند.

درآمدزایی ترکیه با عسل ایرانی

درآمدزایی ترکیه با عسل ایرانی ۱۳۹۵/۵/۱۷ 4:46:04 PM

قائم مقام معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام، نبود استاندارد اجباری، برندسازی، بسته‌بندی متنوع و بازاریابی را حلقه مفقوده صادرات عسل ایرانی به کشورهای اروپایی دانست و گفت: ترکیه از صادرات مجدد عسل ایرانی، تا 6 برابر درآمدزایی می‌کند.

رئیس انجمن ملی زنبورداران و تولید کنندگان عسل ایران عنوان کرد

عسل شب عید گران می‌شود

عسل شب عید گران می‌شود ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ 12:14:59 AM

رئیس انجمن ملی زنبورداران و تولید کنندگان عسل ایران عنوان کرد: قبلاً عسل به کشور یمن، سوریه، عربستان سعودی و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌شد، اما متاسفانه در حال حاضر صادراتی صورت نمی‌گیرد و قیمت عسل هم پایین است.

عناوین اصلی