معرفی تبلیغات ماکی دام

«ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ در ادامه با انواع تبلیغات در سایت خبری ماکی دام www.makidam.ir و هزینه های آن، آشنا خواهید شد.

الف) بنرهای A و B

• بنرB قایل روئیت در صفحه اول و در کانال تلگرام و صفحه اینستا ماکی‌دام می‌باشد. امکان لینک‌دهی به صفحه شخصی وجود دارد. ضمنا کادر این بنر درصورت درخواست با اعلام هزینه قابل افزایش است
.• بنر A بصورت gif و قابل روئیت در تمامی صفحات می‌باشد. درصورت سفارش کاتالوگ خبری امکان لینک‌دهی از این بنر وجود دارد. ضمنا کادر این بنر درصورت درخواست با اعلام هزینه قابل افزایش است.

ب) رپرتاژ (گزارش آگهی)

• در رپرتاژ تعداد عکس‌های استفاده شده حداکثر 4 عدد و امکان لینک‌دهی ندارد. اما درج وب سایت بدون امکان لینک‌دهی و نیز آدرس و شماره‌های تلفن قابل انجام است.

موارد عمومی:

- طرح مورد تایید سفارش‌دهنده می‌باشد و کلیه عواقب و آثار ناشی از اشتباه در انتشار به‌عهده سفارش‌دهنده می‌باشد.

- مسئولیت مفاد آگهی بر عهده سفارش دهنده می‌باشد.

- تغییرات متن آگهی درصورتی قابل ویرایش است که محتوای تبلیغ اولیه خدشه‌دار نگردد در غیر اینصورت شامل هزینه سفارش جدید خواهد بود.

- انتشار اولیه آگهی با واریز 50% از مبلغ قرارداد امکان‌پذیر بوده و مابقی پرداخت پس از تایید توسط سفارش‌دهنده بایستی انجام گیرد وگرنه آگهی حذف شده و ماکی‌دام مسئولیتی در قبال استرداد پیش‌پرداخت وجه نخواهد داشت.

- طراحی بنر به‌عهده سفارش دهنده می‌باشد و درصورت نیازهزینه طراحی به کل مبلغ اضافه می‌شود.

- تمام پیشنهادات یکساله شامل ارسال پیامک تبلیغاتی نیز می‌شود.

- تصویر کارت ملی و شماره موبایل سفارش‌دهنده همراه با متن قابل انتشار بایستی به شماره 09393972664 و یا به ایمیل info@makidam.ir ارسال گردد.


 

کارشناس سفارشات: 09393972664