ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

تعلیم اسب عرب

تعلیم اسب عرب ۱۳۹۸/۷/۲۷ 10:25:58 AM

در خوزستان تا امروز غیر از مکان‌هایی که روش‌های غربی در آنها پیش گرفته شده، تعلیم اسب جوان بصورت زیر انجام می‌شود

نکات لازم و ایمنی در سوارکاری

نکات لازم و ایمنی در سوارکاری ۱۳۹۸/۷/۲۴ 11:33:55 AM

همه می‌دانیم که با کمک وب‌سایت، کتاب یا ویدئوی آموزشی موفق به یادگیری صحیح اسب‌سواری نخواهید شد. اما با خواندن این مقاله می‌توانید برای چیزهایی که قرار است در باشگاه سوارکاری آموزش ببینید، خودتان را آماده کنید.

خصوصیات اخلاقی اسب ها

خصوصیات اخلاقی اسب ها ۱۳۹۶/۵/۳۱ 9:36:52 AM

اسب‌ها ازهم تقلید کرده و به سرعت برخی رفتار‌ها را از هم می‌آموزند. حافظه آن‌ها، بسیار قوی بوده و اگر در هنگام پرورش یک بار با آن بد رفتاری شود، در نوبت‌های بعدی آن را به یاد آورده و معمولا ناآرام خواهد بود.

رفتارشناسی اسب

رفتارشناسی اسب ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ 9:52:54 AM

اسب‌ها برای برقراری ارتباط از حالات چهره خود استفاده می‌کنند. احساسات اسب را می‌توان به راحتی از روی تغییرات چهره‌اش درک کرد. تغییراتی که با کمک چشم‌ها گوش‌ها و سوراخ‌های بینی‌اش ایجاد می‌کند.

رام کردن اسب وحشی

رام کردن اسب وحشی ۱۳۹۵/۱/۷ 11:29:46 PM

همزمان با فرارسیدن عید پاک مسیحیان مسابقات رام کردن اسب وحشی در مونته ویدئو پایتخت کشور اروگوئه برگزار شد. این رقابت‌ها با حضور سوارکارانی از کشورهای آرژانتین، برزیل و اروگوئه برگزار شد.

رفتارشناسی اسب

رفتارشناسی اسب ۱۳۹۳/۶/۱ 3:36:31 PM

اگر با اسب سر و کار داریم باید بر رفتار او اشراف داشته باشیم تا از واکنش‌های او در قبال محرک‌های خاص آگاه بوده و زبان گویای اندام او و اصوات هشدار دهنده اش را هم بدانیم.

عجیب ترین رفتارهای دنیای حیوانات

عجیب ترین رفتارهای دنیای حیوانات ۱۳۹۲/۲/۲۶ 1:01:24 PM

حیوانات اطراف ما در برخی از مواقع رفتارهای واقعا عجیبی از خود بروز می‌دهند از جمله رفتار سگ‌هایی که خود را به مصدومیت می‌زنند یا ماهیانی که خود را به مردن می‌زنند از این دست رفتارهای ناشناخته حیوانات است.

عناوین اصلی