ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

توضیح مفهوم 15 رفتار گربه

توضیح مفهوم 15 رفتار گربه ۱۳۹۸/۴/۱۸ 10:01:13 AM

ما 15 تا از رفتارهای معمول گربه‌ها را بررسی کرده و معنای آنها را بازگو می‌کنیم. مطالعه‌ی این مطلب برای تمام سرپرستان گربه‌ها الزامی است.

نجات گربه گیر افتاده روی درخت

نجات گربه گیر افتاده روی درخت ۱۳۹۷/۹/۱۳ 10:25:02 AM

گربه‌ها بر اساس طبیعت خود عاشق بالارفتن از اجسام و سطوح‌اند. اگرچه بیشتر اوقات گربه‌ها ترجیح می‌دهند تا این غریزه خود را با بالا رفتن از کابینت‌ها و کمدهای منزل ارضا کنند و در بسیاری از موارد گربه‌ها را به بالای درخت می‌کشاند.

استرس در گربه ها و پیامد آن

استرس در گربه ها و پیامد آن ۱۳۹۷/۷/۲۳ 11:30:58 AM

تغییر رویه در زندگی و عادات گربه‌های خانگی استرس و نگرانی در آن‌ها به وجود می‌آورد که این استرس ونگرانی می‌تواند سبب بروز مشکلات رفتاری در آنها شود.

دلایل خرخر کردن گربه ها

دلایل خرخر کردن گربه ها ۱۳۹۶/۸/۲۲ 11:40:00 AM

ممکن است بسیار دشوار باشد که بتوان فهمید که گربه دقیقاً برای چه دلیلی خرخر می‌کند اما شناختن گربه‌تان و دلایل عمده خرخر کردن شما می‌توانید با آن جور شوید و تا حدودی بفهمید که چرا گربه شما خرخر می‌کند.

ارتباط برقرار کردن با گربه

ارتباط برقرار کردن با گربه ۱۳۹۶/۵/۳۱ 9:36:00 AM

اگرچه گربه‌ها متفاوتند، اما یک‌سری کدهای ارتباطی یا سیگنال‌های مشترک وجود دارد که شما می‌توانید به آسانی آن‌ها را یاد بگیرید.

زبان بدن گربه

از حالات بدن گربه چه می فهمیم؟

از حالات بدن گربه چه می فهمیم؟ ۱۳۹۶/۱/۱۹ 11:55:47 AM

گرچه گربه‌ها برای ایجاد ارتباط صداهای بسیاری تولید می‌کنند ولی زبان بدن آن‌ها حامل اطلاعات پیچیده‌‌تری ا‌ست.

وضعیت دم در گربه

وضعیت دم در گربه ۱۳۹۶/۱/۱۹ 11:49:35 AM

وضعیت دم‌ بهمراه حالات بدنی، بخش ساده‌ی دیگری از زبان بدن گربه‌ها‌ محسوب می‌شود. گرچه هم سگ‌ها و هم ‌گربه‌ها دم را تکان می‌دهند اما معانی در آنها متضادند.

وضعیت گوش های گربه

وضعیت گوش های گربه ۱۳۹۶/۱/۱۹ 11:18:06 AM

بدلیل افراشتگی گوش‌های گربه در هنگام استراحت، تغییر در حالت آن‌ها به راحتی دیده می‌شود که این امر پیام‌های کارآمدی را در خصوص نوسان حالات رفتاری گربه‌ها فراهم می‌آورد.

گربه ها به اندازه سگ ها باهوش اند

گربه ها به اندازه سگ ها باهوش اند ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ 10:23:17 AM

پژوهشگران ژاپنی می‌گویند که گربه‌ها آزمایش‌های مشخص حافظه را به خوبی سگ‌ها انجام می‌دهند که نشان می‌دهد به همان اندازه باهوش هستند.

گربه ها در مورد ما چه فکری می کنند؟!

گربه ها در مورد ما چه فکری می کنند؟! ۱۳۹۵/۱۱/۲ 10:53:33 AM

چیزهای زیادی وجود دارند که ما در مورد گربه‌ها نمی‌دانیم، حتی نمی‌دانیم آنها در مورد ما چه فکری می‌کنند! گربه‌ها، مثل سگ‌ها ما را درک نمی‌کنند!

چه چیزی گربه‌ها را ناراحت می‌کند؟

۱۰ کاری که گربه ها از آنها متنفر هستند

۱۰ کاری که گربه ها از آنها متنفر هستند ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ 8:08:16 PM

دلیل اینکه انسانها گربه‌ها را دوست دارند بازیگوشی، کنجکاوی و دوست داشتنی بودن آنهاست. گربه‌ها حیوانات کم خرجی هستند ولی با این حال موجودات خاصی هستند و هر گربه‌ای علایق و تنفرات خاص خودش را دارد که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم

آیا سگ ها و گربه ها واقعا دشمن هستند؟

آیا سگ ها و گربه ها واقعا دشمن هستند؟ ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ 9:38:39 PM

آیا با این مشکل که می خواهید سگ و گربه را همزمان در خانه نگه دارید دست و پنجه نرم می‌کنید؟ سگها و گربه ها تا زمانی که یک سری قوانین رعایت شوند، بدون هیچ مشکلی در کنار هم زندگی خواهند کرد. شما باید محیطی آرام و سالم برایشان درست کنید.

عجیب ترین رفتارهای دنیای حیوانات

عجیب ترین رفتارهای دنیای حیوانات ۱۳۹۲/۲/۲۶ 1:01:24 PM

حیوانات اطراف ما در برخی از مواقع رفتارهای واقعا عجیبی از خود بروز می‌دهند از جمله رفتار سگ‌هایی که خود را به مصدومیت می‌زنند یا ماهیانی که خود را به مردن می‌زنند از این دست رفتارهای ناشناخته حیوانات است.

عناوین اصلی