ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 2134
بازدید: 1836
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۷ ساعت: 12:45:33 PM

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت رسمی در محل مصلی تهران، افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه مطبوعات

«ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ به نقل از خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور بیش از 940 رسانه در 10 گروه اصلی و پنج گروه فرعی و در مساحتی بالغ بر 13 هزار مترمربع در محل مصلی تهران آغاز به کار کرد.

حسین انتظامی؛ معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از این رویداد به عنوان «ضیافت سالانه» اهالی مطبوعات یاد کرده که به میزبانی رسانه‌ها انجام می‌شود.

وی در توئیتی عنوان کرد: مطبوعات برای آنکه نماینده مردم باقی بمانند به تنظیم مستمر خود با موکلان نیازمند هستند.

به گزارش تسنیم، در حالی‌که قرار بود افتتاحیه رسمی این نمایشگاه با یک روز تاخیر انجام شد تا با حضور معاون اول رئیس‌جمهور به‌صورت رسم افتتاح شود.

براساس اعلام کمیته اطلاع‌رسانی در نمایشگاه امسال 100 ماهنامه، 54 هفته‌نامه، 30 دوهفته‌نامه، 20 دوماهنامه، 52 فصلنامه، بیش از 115 رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، 70 رسانه غیرسراسری (محلی، منطقه‌ای و استانی) و بیش از 60 روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.

همچنین بیش از 80 رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، 80 رسانه فرهنگی و هنری، بیش از 80 غرفه در گروه تخصصی، 30 غرفه در گروه خانواده و 20 غرفه در گروه دین و اندیشه به نمایشگاه مطبوعات امسال آمده‌اند.

علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و برخی خانه‌های مطبوعات استانی بیش از 55 رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود هزار مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه تا 12 آبان از ساعت 9:30 تا 20:30 میزبان بازدیدکنندگان است.

نمایشگاه مطبوعات
مصلی تهران
نمایشگاه مطبوعات مصلی تهران

نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 

عناوین اصلی