ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 1616
بازدید: 6840
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ساعت: 12:20:49 PM

گربه نژاد پرشین (persian cat)

این گربه‌ها به ساکت بودن معروفند. ازین‌رو صاحب این حیوان نباید نگران ناله یا میومیو کردن زیاد گربه، مخصوصاً در شب باشد.

گربه پرشین

به گزارش «سرویس حیوانات خانگی» «ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ آیا گربه ایرانی (پرشین) نژاد مناسبی برای شماست؟

نژاد گربه موردنظر خود را بیابید.

• گربه پرشین نیازمند نظافت و آراستن روزانه است: این گربه به نظافت مداوم نیاز دارد تا زیبایی و فرم موهایش را از دست ندهد، علاوه بر گذراندن وقت مناسب با گربه، آراستن او به بهداشت و سلامتی پوشش حیوان کمک زیادی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا مشکلات احتمالی را پیش‌بینی کنید.

• گربه نژاد ایرانی ریزش موی دائمی دارد: در این نژاد ریزش مو تقریباً همیشه ادامه دارد. پیشنهاد می‌شود که به طور منظم موهایش را شانه بکشید تا خطر ایجاد گوله‌های پشمی را کاهش دهید. همچنین آمادگی این را داشته باشید که هر روز منزلتان را جارو کنید.

گربه ایرانی

• مشکلات سلامتی گربه ایرانی: متاسفانه این نژاد مستعد ابتلا به شمار زیادی از بیماری‌هاست. صاحبان این گربه باید برای برخی از هزینه‌های پزشکی طولانی مدت، یا حتی بیمه حیوان خانگی آمادگی داشته باشند.

• گربه ایرانی نژاد بی‌سر و صدایی است: این گربه‌ها به ساکت بودن معروفند. ازین‌رو صاحب این حیوان نباید نگران ناله یا میومیو کردن زیاد گربه، مخصوصاً در شب باشد.

بچه گربه پرشین

• گربه پرشین نیاز به توجه زیادی دارد: صاحبانی که اغلب وقت خود را در خانه می‌گذرانند یا این امکان را دارند که گربه را در فعالیتهای خود شریک کنند، بسیار راضی خواهند بود. این نژاد حداکثر 4 تا 8 ساعت در روز را می‌تواند در خانه تنها بگذراند.

• فعالیت در نژاد گربه ایرانی کم است: تنبلی و لمیدن دائمی این گربه نگران‌کننده نیست اما کمی فعالیت برای حفظ سلامتی‌اش ضروری است. با این حال، این نژاد برای کسانی که تمایل به فعالیت ندارند بهترین گربه است.

گربه نژاد پرشین

• گربه پرشین نژاد خونگرمی است: گربه ایرانی معمولاً با همه افراد خوب است و می‌تواند نسبت به همه مهربان باشد.


نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار:0
انتشار یافته:1
ارمیا
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين 10:13:27 PM
عال بود ممنون

عناوین اصلی