ماکی دام

دام، طیور، آبزیان

کد خبر: 1211
بازدید: 2100
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۶/۷ ساعت: 2:53:38 PM

آتش سوزی کلینیک دامپزشکی در تهران مهار شد

پس از تماس مسئولان یک مرکز دامپزشکی با سامانه 125 و اطلاع‌رسانی این حادثه، سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیاتی خود را به بزرگراه رسالت اعزام کرد

آتش سوزی کلینیک دامپزشکی در تهران مهار شد

به گزارش «سرویس حیوانات خانگی» «ماکی دام - پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ به نقل از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران؛ آتش‌سوزی در یک کلینیک دامپزشکی واقع در بزرگراه رسالت تهران حوالی چهارراه سرسبز، با حضور آتش‌نشانان به خیر گذشت.

پس از تماس مسئولان یک مرکز دامپزشکی با سامانه 125 و اطلاع‌رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیاتی ایستگاه 71 و 72 به همراه گروه امداد و نجات 12 و خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی و تشک نجات را ساعت 10:48 صبح امروز به محل آتش‌سوزی اعزام کرد.

«حسن علیمردانی» معاون منطقه 6 عملیات که به همراه آتش‌نشانان در محل حادثه حضور داشت، گفت: در قسمت پشت‌بام یک ساختمان پنج طبقه اداری و تجاری که محل نگهداری و مراقبت از حیوانات بود، آتش‌سوزی رخ داده و دود غلیظی اطراف ساختمان را گرفته بود.

وی با اعلام اینکه آتش‌سوزی در حال سرایت به قفس‌های نگهداری حیوانات بود، ادامه داد: آتش‌نشانان بی‌درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله‌های آبدهی خود را به پشت بام رساندند و در مدت زمان کوتاهی آتش‌سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این معاون در ادامه گفت: همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی حیوانات را از داخل قفس‌ها خارج کرده و به محل امن انتقال دادند و پس از ایمن‌سازی محل حادثه، مأموریت خود را به پایان رساندند.

علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.

آتش‌سوزی کلینیک دامپزشکی
کلینیک دامپزشکی

نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
نظر شما با موفقیت ارسال شد.
نظر شما حداکثر تا 24 ساعت آینده بررسی می شود
ارسال نظر
نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نخواهد شد
نظرات به زبانهایی به غیر از زبان فارسی منتشر نخواهد شد
نظرات غیر مرتبط با این خبر منتشر نخواهد شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر:
*
 

عناوین اصلی